Mustjõe Rahvaspordipäev

gallery/bicycle-mounted-by-a-stick-man

 

Plaanis on lasta särada meie kohalikel kõduõlle ja grillmeistritel. Kui Sa arvad, et oled suvises õlleteos eriti kibe käsi ja sõbrad pole veel iial pakutud toopi tagasi lükanud siis siin on midagi just Sulle.

Kuidas osaleda:

Pane mängu oma parimad oskused ja salajaseimaid retseptid ning keeda kokku koduõlu, mis päästab valla ka kõige kidakeelsemad häälepaelad ja paneb tatsuma ka kõige aeglasema sammu. Anna meile teada, et soovid oma õllega tulla Rahvaspordipäevale ja pista rinda kohalike pruulijatega. Meie organiseeerime sinu õllevaadile koha heas vilus paigas.

Külalised käivad ja mekivad sinu toodet, kellele maitse ikka äärmiselt magus tundub, saab anda hinde Sinu toodangule ja hiljem õllemeistrilt kokkuleppel õlut ka juurde paluda (loe: osta/vahetada/laenata).


Grillimise gurudel soovitame teha valmis mingi koguse šašlõkki, panna selle kenasti ämbrikesse, lasta laagerduda täpselt enda maitse järgi.  Lisada soovitud koguse maitseaineid ja visata vardad tulele. Või teha kõike üldse vastupidses järjekorras, sest et kes oleme meie, et öelda kuidas Sina peaksid liha valmistama.

Grilltoodetele plaanime teha samasuguse hindamissüsteemi nagu koduõlle meistritele. Rahvas otsustab ja kui tahab, siis ostab grillmeistrilt juurde.

Kõigile soovijatele on avatud ühine grillimisplats, kus saab lasta särisema kodust või siis poest kaasa võetud lihatükk. Ise tehtud - hästi tehtud, teate ju küll!

 

 

 

 

Grill & Õll